Tájékoztatjuk a Tisztelt Felhasználókat, hogy 2026.06.28-án éjszaka egy autóbaleset következtében Tata-Komárom összekötő úton a Grébicspusztánál lévő csőhíd megsérült. A hibajavítási munkálatok befejezéséig Mocsa, Naszály és Grébicspuszta településekenidőszakosan szolgáltatáskiesés lesz tapasztalható.
Felhasználóinknak az említett településeken vízszállító autóról biztosítunk ivóvizet a hibajavítási munkálatok időtartama alatt.
Szíves megértésüket és türelmüket köszönjük!